POINT PLEASANT, W.Va. (AP) — A member of the Mason County Board of Education facing bribery charges has resigned one day after she was arrested on a drunken-driving charge.

Media outlets report 52-year-old Teresa L. Warner of Point Pleasant resigned Tuesday.

A criminal complaint says Warner was stopped on Monday with a blood-alcohol level of 0.18 percent, more than twice the legal limit for drivers. She was released on bond from the Western Regional Jail.

Warner says she resigned because her continued service would be a “distraction” to the board.

Warner was indicted this month on bribery charges. She allegedly sold passing grades on GED tests in exchange for money from 2002 to 2010. During that period, Warner was employed at Lakin Correctional Facility, where she taught adult basic education classes.

(© Copyright 2011 The Associated Press. All Rights Reserved. This material may not be published, broadcast, rewritten or redistributed.)

Comments (3)
 1. Randy Wilsons says:

  Allstate puts a small device in the cars of drivers who sign up for the program that monitors how much they drive and how fast they drive, among other factors. Insurance rates can go down 30% as a result. Check “Clearance Auto” for more info

 2. enroneemymn says:

  Nasza firma Regeneracja Przekładni Kierowniczych, od początku swojej działalności zajmuje się regeneracją maglownic. Powstała w 1998 roku, w Kożuchowie. Dzisiaj mamy już filie w Wałbrzychu oraz w Lesznie.

  Naprawa maglownic Kożuchów, Wałbrzych, Leszno, dotyczy wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie daje Państwu pewność, że każda maglownica naprawiona przez nas, reprezentuje wysoki poziom. Każda naprawa maglownicy jest w każdym przypadku finalizowana jej sprawdzeniem na stanowisku diagnostycznym.

  Na pewno ważne dla naszych Klientów jest to, że napraw maglownic dokonujemy tylko przy użyciu części oryginalnych, dostarczanych nam przez producentów przekładni, albo podzespołów regenerowanych, które muszą mieścić się w ściśle określonych normach. Naszym niewątpliwym atutem jest również wykwalifikowana kadra pracownicza z długoletnim doświadczeniem w branży.

  Przekładnie kierownicze są mechanizmami bardzo wrażliwymi, a przez to podatnymi na uszkodzenia, albo pomyłki podczas montażu. Uszkodzenia maglownicy bardzo często związane są z użyciem części zamiennych słabej jakości, lub niefachowym serwisem. Przestrzegamy przed tym naszych Klientów i gwarantujemy, że dostarczane przez nas maglownice zregenerowane, serwisowane są przez fachowców, używających precyzyjnych, odpowiednich do przewidzianych napraw narzędzi i przyrządów.
  Uszkodzenia przekładni kierowniczej

  Naprawa układu kierowniczego

  Maglownice regenerowane często proponujemy Klientom, którzy chcą przeprowadzić wymianę „w locie”. Skracamy czas usługi, wysyłając do Klientów przekładnie kierownicze regenerowane, w czasie gdy oni dostarczają nam zepsute podzespoły do regeneracji. Maglownice naprawa których jest nieopłacalna, wykorzystujemy jako podzespoły do regeneracji. Ponieważ dysponujemy dużą ilością rozmaitych maglownic, z których możemy odzyskać kilka tysięcy rdzeni, poddajemy je procesowi regeneracji i dzięki temu możemy w każdej chwili zaoferować maglownice kierownicze zregenerowane.
  Obsługa Klienta jest natychmiastowa: wysyłamy do Klienta maglownicę już zregenerowaną pobierając kaucję, następnie (w wybranym przez siebie momencie) Klient odsyła nam starą cześć, tym samym odzyskując kaucję. Oczywiście udzielamy na nią rocznej gwarancji.

  Dzięki tej formie sprzedaży, regeneracja maglownic Wałbrzych umożliwia zminimalizowanie czasu sprzedaży wysyłkowej. Klient nie musi nam wysyłać swojej maglownicy do regeneracji – my wysyłamy maglownicę pierwsi, a Klient po wymianie przysyła swoją starą maglownicę.

  Maglownica naprawa której została już zakończona, może być wysłana do Klienta przesyłką kurierską. Prowadzimy także wysyłkową sprzedaż przekładni kierowniczych ze wspomaganiem. Wysyłamy także kolumny kierownicze zregenerowane oraz przekładnie ze wspomaganiem.

  Do najczęściej regenerowanych przez nas maglownic można zaliczyć przekładnie samochodowe Audi, BMW, Ford, Opel, Mercedes, Volkswagen. Jeśli pojawiają się wycieki z przekładni kierowniczej, stuki w maglownicy, odczuwane na kole kierownicy charakterystyczne luzy – musimy się zainteresować przekładnią. Nie należy przeoczyć pierwszych symptomów, a będzie nam łatwiej dokonać naprawy maglownicy.
  Regeneracja przekładni ze wspomaganiem

  Warsztat w Wałbrzychu

  Wszelkie niedomagania układu kierowniczego powinny nas skłonić do wizyty w specjalistycznym warsztacie. Wcześniej wykryte małe usterki będą na pewno tańsze do usunięcia niż naprawy kolumn kierowniczych. Prosimy jednak pamiętać, że naprawa przekładni kierowniczych powinna być przeprowadzana przez fachowców.

  W naszych warsztatach bywają jednak przypadki, że musimy odmówić regeneracji maglownicy, ponieważ stara listwa zębata wewnątrz jest tak skorodowana, iż nie nadaje się do naprawy. Musi zostać wymieniona.

  Podobnie naprawa układu kierowniczego może być konieczna, gdy pojawiają się objawy typowe dla uszkodzenia w komorze dystrybucyjnej przekładni, rozdzielającej płyn na sekcje; odczuwamy zanik wspomagania w jedną lub w dwie strony, albo znaczne jego osłabienie.

  Regeneracja maglownic ze wspomaganiem hydraulicznym do autobusów, samochodów ciężarowych, dostawczych i innych pojazdów użytkowych, wykonywana jest w naszych warsztatach na precyzyjnych, wysokiej jakości urządzeniach. Umożliwiają one także korekty maglownic ze wspomaganiem hydraulicznym o układzie listwowym i ślimakowym do samochodów osobowych.

  Trafiają do nas również Klienci, pytający o uszczelnianie maglownic. W takich przypadkach informujemy, że uszczelnienie maglownicy nie ma sensu, gdyż wiadomo, że uszkodzone są również mechanizmy wewnątrz przekładni. Doradzamy wówczas kompleksową regenerację, gdyż tylko w tym przypadku możemy udzielić gwarancji oraz mieć pewność, że przekładnia jest w 100% sprawna i nie wystąpiły wewnętrzne uszkodzenia przekładni kierowniczej. Niezbędna jest regeneracja maglownicy.

  Dla Klientów, którzy sobie tego zażyczą, w naszych warsztatach oferujemy także części nowe, od sprawdzonych producentów oraz całe nowe maglownice i układy kierownicze.

  maglownice

 3. GypeIcesy says:

  Bez rozrywki, życie jest tylko niekompletny rozdział i z trudem jest iść do przodu z nim. Filmy stanowią ważki udział w sesji przyjemności. To nie był bardzo długi, które były używane do jedynej opcji odwiedzając teatry, kiedy była potrzeba ogląoddać świeżo zwolniony. W taki sposób więc, nowsze opcje opanowawszy młodszego pokolenia, ale wciąż jest więcej wymyślić i stąd pojawiły się darmowe filmy online. Dodała nawet kilka dogodnych elementy do życia, takie jako wykwint, łatwość, gospodarki i przyjemności, wszystko w tym samym czasie. To daje nam przyjemność i ekstazy, że zabierze monotonię z dnia na dzień działalności. Jedynym wymogiem jest tytuł własności komputera i wjazd do Internetu szerokopasmowego.

  Z każdym przejściu życie dzień nadchodzi coraz bardziej poniżej wrażeniem technologicznego dar. Opcja ogląofiarować darmowe filmy online są wspaniałe nie tylko wspaniałtudzież, ponieważ jest wolny, natomiast w taki sposóbże dlatego, że jest ona dostępna tylko w każdej chwili iz dowolnego miejsca. Rozrywka to rozciągłość, który jest naprawdę ważnym czynnikiem w dążeniu do życia. Rozrywka jest elementem, który wypełnia ograniczoną wytchnienia dostępne w środku ruchliwego życia współczesnych ludzi. Wolne online filmy zostały włorazśnie skrzydło zmian w świecie rozrywki. Jeśli próbujesz dowiedzieć się, co jest najlepszym rozwiązaniem wolny, który przyciąga zarówno niezależnie od momentu wieku, płci i miejsca to nic innego wyróżniający się niż oglądając obraz filmowy z własnego wyboru.
  Sponsoring online

  Do tej pory najlepszym w historii opcja do oglądania ruchem to nic innego innego niż odwiedzenie najbliższego kina mieć wgląd do ostatnio wydanych filmów. Musisz kolejce w kolejce do uzyskiwania drogie bilety, natomiast w następnej kolejności leży doświadczenie z jeszcze ustawiony, zorganizować transport i dostawanie się słodka przyjemność z posiadania orzeźwiające przekąski i napoje. Teraz powstanie wolnego filmy online zmienił cały scenariusz. Nie ma więcej potrzeba będzie nigdzie nawet wychodząc z pokoju. Jest to w taki sposób proste, jak siedzi w przestrzeni prywatnej i weselić się komfortem domu bez płacenia jednego złotówki z kieszeni.

  Jako technologia obdarzył cię z Internetem, to fascynujący opcja powstała. Wskutek tego nie trzeba wiele, aby poddać się jej. Kiedykolwiek ponosi chcą przyjrzeć się obraz filmowy, mało istnieć natura, czyli jest to Walor, Klasyka, romans, masakra, thriller, komedia, tragedii i każdy inny, możesz istnieć pewny, że pod żadnym pozorem nie będą zawiedzeni w znalezieniu sam . Istnieje nieco witryn, które ponoszą Assorted zestaw filmów, a wśród nich jest całkiem prawdopodobne, że na pewno pozyskać jedynka, którego szukasz. Jedyną rzeczą do zapamiętania jest to, że miejsce masz na myśli muszą egzystować autentyczne na e i wolne od momentu jakichkolwiek prawnych skazy i doświadczenie będzie sprawiający przyjemność na pewno.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Listen Live